HER GÜN: Pazartesi - Pazar 09:00-24:00
Email info@pasadugunsarayi.com Şimdi ARA: +0 (212) 495 17 17
HER GÜN: Pazartesi - Pazar 09:00-24:00
Email info@pasadugunsarayi.com Şimdi ARA: +0 (212) 495 17 17

Hakkımızda

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Paşa Düğün Sarayı Hakkında

p1Paşa düğün sarayı, 850 kişilik kapasitesi ile müşterilerimize en kaliteli hizmeti vermek için en ince ayrıntılarına kadar düşünülmüş ve dizayn edilmiştir. Profesyonel hizmet garantisi ile işlerini en iyi yapan personel kadromuzun eğlence dolu salon atmosferimiz ile uyum içerisinde hizmet anlayışını kolaylıkla hissedebileceksiniz.
Salonumuz içerisinde düzenlenen çeşitli organizasyonlar dahilinde, düğün, sünnet, toplantı, islami düğün, nişan töreni, nikah organizasyonu ve değerli misafirlerimize sunabileceğimiz pek çok farklı hizmetlerimiz ile özel menü seçeneklerimizden herhangi biri ile mis kokulu salonlarımızda sizleri ağırlamaktan memnuniyet duymaktayız.

Salon Özelliklerimiz

Salonumuz 850 kişi kapasiteli olup, kapasitemiz içerisinde misafirlerimizi rahatlıkla ağırlayabilecek ferah ve havadar bir ortama sahiptir.

Paşa Düğün Sarayı, misafirlerimiz için özel olarak tasarlanmış olan kapalı  ve açık otopark hizmetlerimiz ile araçlarınızı kolay bir şekilde park edebilecek, gönül rahatlığı ile salonumuzda eğlenebileceksiniz.

Üst katımızda bulunan açık hava teras farkımız ile, hem düğünde eğlenebilecek hemde kişisel ihtiyaçlarınızı düğün salonumuzdan hiç ayrılmadan kolaylıkla giderebileceksiniz.

Yeterli düzey havalandırma sistemlerimiz ile, düğün içerisinde gerek klima ihtiyaçlarından, gerekse ortamda oluşabilecek toz ve benzeri zararlı maddelerden kolaylıkla korunabilmeniz için, herşey düşünülmüş eksiksiz olarak sizler için hazırlanmıştır.

Salonumuz içerisinde bulunan ve her kata rahatlıkla ulaşabilecek, asansör hizmetlerimiz ile gelin, damat ve misafirler kolay bir şekilde salona giriş yapabileceklerdir.

Hızlı İletişim

Telefon numaralarımız üzerinden bizimle kolayca iletişime geçebilir, yüzyüze görüşmek için randevu ve bilgilendirme alabilirsiniz.

Ziya Şahingöz : 0532 267 08 32

Ofis Telefonumuz : (0212) 495 17 17

Adresimiz : İnönü Mahallesi Maslakçeşme Caddesi No 115 Onur Group Üstü/ Sefaköy- İstanbul[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Leave a Reply