HER GÜN: Pazartesi - Pazar 09:00-24:00
Email info@pasadugunsarayi.com Şimdi ARA: +0 (212) 495 17 17
HER GÜN: Pazartesi - Pazar 09:00-24:00
Email info@pasadugunsarayi.com Şimdi ARA: +0 (212) 495 17 17

Nikah Organizasyonu

Nikah Organizasyonu

Evlenecek olan her genç tutacağı salonun güzel kaliteli ve şık olmasınınisan ister, bizde Paşa düğün sarayı olarak Gençlerin hayallerini sizlerle paylaşmaktayız. İstanbul’un kaliteli düğün salonları arasında olan Salonumuz profesyonel teknik ekibi ile sizlere hizmet vermekteyiz. Sefaköy, Küçükçekmece ve İnönü mahallesinin kaliteli düğün salonları arasında markalaşan Paşa düğün sarayı olarak misafirlerinize kusursuz güzel şık bir hizmet sunarak sizleri bu güzel gününüzde mutlu etmekteyiz.Salonumuz sizlerin isteğine göre yemekli ve yemeksiz olabilmektedir, İstanbul, Sefaköy düğün salonları arasından bizi tercih edeceğinize eminiz. Sefaköy düğün salonları arasında iyi konuma ve teknik özelliklere sahip olan Salonumuz hakkında bilgi almak ve iletişime girip görmeniz sizin de ilk tercihiniz olacaktır..

Salon Özelliklerimiz

Salonumuz 850 kişi kapasiteli olup, kapasitemiz içerisinde misafirlerimizi rahatlıkla ağırlayabilecek ferah ve havadar bir ortama sahiptir.

Paşa Düğün Sarayı, misafirlerimiz için özel olarak tasarlanmış olan kapalı  ve açık otopark hizmetlerimiz ile araçlarınızı kolay bir şekilde park edebilecek, gönül rahatlığı ile salonumuzda eğlenebileceksiniz.

Üst katımızda bulunan açık hava teras farkımız ile, hem düğünde eğlenebilecek hemde kişisel ihtiyaçlarınızı düğün salonumuzdan hiç ayrılmadan kolaylıkla giderebileceksiniz.

Yeterli düzey havalandırma sistemlerimiz ile, düğün içerisinde gerek klima ihtiyaçlarından, gerekse ortamda oluşabilecek toz ve benzeri zararlı maddelerden kolaylıkla korunabilmeniz için, herşey düşünülmüş eksiksiz olarak sizler için hazırlanmıştır.

Salonumuz içerisinde bulunan ve her kata rahatlıkla ulaşabilecek, asansör hizmetlerimiz ile gelin, damat ve misafirler kolay bir şekilde salona giriş yapabileceklerdir.

Hızlı İletişim

Telefon numaralarımız üzerinden bizimle kolayca iletişime geçebilir, yüzyüze görüşmek için randevu ve bilgilendirme alabilirsiniz.

Ziya Şahingöz : 0532 267 08 32

Ofis Telefonumuz : (0212) 495 17 17

Adresimiz : İnönü Mahallesi Maslakçeşme Caddesi No 115 Onur Group Üstü/ Sefaköy- İstanbul

Leave a Reply