HER GÜN: Pazartesi - Pazar 09:00-24:00
Email info@pasadugunsarayi.com Şimdi ARA: +0 (212) 495 17 17
HER GÜN: Pazartesi - Pazar 09:00-24:00
Email info@pasadugunsarayi.com Şimdi ARA: +0 (212) 495 17 17

Nişan Organizasyonu

 Nişan Organizasyonu

dugun 4Paşa düğün sarayı olarak bir çok hizmetimizin yanında nişan töreni hizmetini de sizlere sunmaktayız. Sefaköy ve Küçükçekmece düğün sarayları arasında en iyi konuma sahip olan salonumuz güler yüzlü ekibimiz ve çalışanlarımız ile sizlere yardımcı olmaktayız. Küçükçekmece, Sefaköy ve inönü mahallesi düğün sarayları arasında birçok teknik özelliklere sahip salonumuz kaliteli şık ve güzel bir hizmet sunmaktan son derece memnuniyet duymaktadır.Salonumuz konforlu klimalı ve güvenlik açısından son derece donanımlı bir yapıya sahip olmakta ve sizlerin memnuniyetini ön planda tutmaya çalışmaktadır. 850 kişilik kapasiteye sahip salonumuz nişan töreni için uygun tüm özelliklere sahiptir. Uygun fiyat ve kaliteli bir hizmet vermekte olan paşa düğün sarayı hizmetkarları sizleri ağırlamaktan memnuniyet duymaktadır. Paşa düğün sarayı olarak sizleri ve değerli konuklarınızı ağırlamak bizim için bir onurdur.

Salon Özelliklerimiz

Salonumuz 850 kişi kapasiteli olup, kapasitemiz içerisinde misafirlerimizi rahatlıkla ağırlayabilecek ferah ve havadar bir ortama sahiptir.

Paşa Düğün Sarayı, misafirlerimiz için özel olarak tasarlanmış olan kapalı  ve açık otopark hizmetlerimiz ile araçlarınızı kolay bir şekilde park edebilecek, gönül rahatlığı ile salonumuzda eğlenebileceksiniz.

Üst katımızda bulunan açık hava teras farkımız ile, hem düğünde eğlenebilecek hemde kişisel ihtiyaçlarınızı düğün salonumuzdan hiç ayrılmadan kolaylıkla giderebileceksiniz.

Yeterli düzey havalandırma sistemlerimiz ile, düğün içerisinde gerek klima ihtiyaçlarından, gerekse ortamda oluşabilecek toz ve benzeri zararlı maddelerden kolaylıkla korunabilmeniz için, herşey düşünülmüş eksiksiz olarak sizler için hazırlanmıştır.

Salonumuz içerisinde bulunan ve her kata rahatlıkla ulaşabilecek, asansör hizmetlerimiz ile gelin, damat ve misafirler kolay bir şekilde salona giriş yapabileceklerdir.

Hızlı İletişim

Telefon numaralarımız üzerinden bizimle kolayca iletişime geçebilir, yüzyüze görüşmek için randevu ve bilgilendirme alabilirsiniz.

Ziya Şahingöz : 0532 267 08 32

Ofis Telefonumuz : (0212) 495 17 17

Adresimiz : İnönü Mahallesi Maslakçeşme Caddesi No 115 Onur Group Üstü/ Sefaköy- İstanbul

Leave a Reply