HER GÜN: Pazartesi - Pazar 09:00-24:00
Email info@pasadugunsarayi.com Şimdi ARA: +0 (212) 495 17 17
HER GÜN: Pazartesi - Pazar 09:00-24:00
Email info@pasadugunsarayi.com Şimdi ARA: +0 (212) 495 17 17

Davet Organizasyonu

 

Davet Organizasyonu

dernekPaşa Düğün Sarayı olarak klasikleşmiş hizmetlerimiz dışında, kurumsal toplantı ve davet organizasyonları, dahilinde konuklarınıza rahat ve konforlu bir hizmet sunabilecek gerekli alt yapı ve hizmetlerin tümüne sahip personeli ile hizmet vermeye hazır olarak beklemektedir.
Davetli misafirlerinize hoş bir toplantı veya davet ortamı hazırlayarak, huzur dolu müzik ve yemek ikramları ile, davet sahiplerinin üzerindeki yükü tamamen kendi üzerimize almayı amaçlamaktayız.
Paşa davet salonları davetlilerimize, çay, su, kahve, tatlı ve tuzlu kurabiye ikramları, önceden ayarladığınız menü içeriği olarak sunduğunuz tüm ikramları davet içerisinde uygun aralıklarla hazırlayabilme imkanımız bulunmaktadır.
Salonumuz içerisinde Cd, Dvd oynatıcı, mikrofon, yazı tahtası, kürsü, havalandırma sistemleri, klima ile dengelenmiş sıcaklık ve soğukluk ayarı, kablosuz internet gibi birçok özellikler bulunmaktadır.

Salon Özelliklerimiz

Salonumuz 850 kişi kapasiteli olup, kapasitemiz içerisinde misafirlerimizi rahatlıkla ağırlayabilecek ferah ve havadar bir ortama sahiptir.

Paşa Düğün Sarayı, misafirlerimiz için özel olarak tasarlanmış olan kapalı  ve açık otopark hizmetlerimiz ile araçlarınızı kolay bir şekilde park edebilecek, gönül rahatlığı ile salonumuzda eğlenebileceksiniz.

Üst katımızda bulunan açık hava teras farkımız ile, hem düğünde eğlenebilecek hemde kişisel ihtiyaçlarınızı düğün salonumuzdan hiç ayrılmadan kolaylıkla giderebileceksiniz.

Yeterli düzey havalandırma sistemlerimiz ile, düğün içerisinde gerek klima ihtiyaçlarından, gerekse ortamda oluşabilecek toz ve benzeri zararlı maddelerden kolaylıkla korunabilmeniz için, herşey düşünülmüş eksiksiz olarak sizler için hazırlanmıştır.

Salonumuz içerisinde bulunan ve her kata rahatlıkla ulaşabilecek, asansör hizmetlerimiz ile gelin, damat ve misafirler kolay bir şekilde salona giriş yapabileceklerdir.

Hızlı İletişim

Telefon numaralarımız üzerinden bizimle kolayca iletişime geçebilir, yüzyüze görüşmek için randevu ve bilgilendirme alabilirsiniz.

Ziya Şahingöz : 0532 267 08 32

Ofis Telefonumuz : (0212) 495 17 17

Adresimiz : İnönü Mahallesi Maslakçeşme Caddesi No 115 Onur Group Üstü/ Sefaköy- İstanbul

Leave a Reply